Angry Birds saldainiai

Angry birds – malonus užpuolimas

Gal pastebėjot, gal ir ne – pastaruoju metu blogerius puldinėja pikti paukščiai. Atskriejo ir į mano namus – pribarstė plunksnų, ir sakė, kad toliau skris – kur pasakysiu.

Angry Birds saldainiai
Angry Birds saldainiai

Fazer Lietuvoje pradeda prekiauti Angry Birds saldainiais, ta proga ir vyksta ši smagi akcija, kurios metu tinklaraštininkai gauna paragauti dėžę saldainių, ir laidynės principu siunčia (jau kitą dėžę) sekančiam blogeriui. Į mane laidynę paleido Darius, o siuntinuko draugiškai nekantraudami laukėm su NePosu, mat į mus buvo šauta beveik vienu metu. 🙂

Taigi turiu kalną saldainių, kuriuos sukirsim su draugais, ir krūvą spalvotų plunksnų, iš kurių išeitų keli normalūs Angry Bird’ai, jei tik turėčiau likusias jų kūno dalis. 😀 Tikiuosi akcijos rezultatais džiaugsimės ne tik mes, saldainių gavę blogeriai, bet ir jos rengėjai bei užsakovai. O saldainiai šaunūs – kiekviena spalva skirtingo skonio, išrankesniam skoniui gali pasirodyti keisti nebent juodieji paršeliai – jie anyžiniai.

Angry Birds saldainiai 2
Angry Birds saldainiai 2

Sudėtingiausia buvo nuspręsti į ką nutaikyti savo laidynę. Sukau galvą ir vienaip, ir kitaip, bet galiausiai nusprendžiau, jog šįsyk šaunu į Buržujų. Tikiuosi jis iš pykčio nepažaliuos, kaip paveikslėlyje aukščiau. 🙂

Skanaus ir ačiū akcijos organizatoriams, sugalvojusiems pradžiuginti blogerius skanėstais! 🙂

Papildymas: pasirodo Buržujus saldainių jau ragavo, paukščiai grįžo ir pareiškė ten neskrisiantys. 🙂 Taigi mano antras šūvis lekia į Tomo langus.

Įrašo “Angry birds – malonus užpuolimas” komenatarų: 8

    1. Tikrai senokai. O ši ir šiaip labai įdomi, ar tik nebus tokia ateities reklama 🙂 Skanaus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.