Kaip šypsotis. Žmonės šypsosi ir akimis.

Apie Martyną, ežius, poliglotus ir šypsojimąsi

Vėl prisirinko smagių, įdomių ir keistų paieškų, atvedusių skaitytojus į mano blog’ą rinkinėlis, tad rašau naują klausimai – atsakymai straipsnelį. Pirmajį galite perskaityti čia.

Kaip šypsotis? Labai paprasta, geriausia praktikuotis prieš veidrodį – reikia ištempti lūpų kampučius kiek galima plačiau į skirtingus šonus. Iki ausų! 🙂

Alus dešimt mėnesių kūdikiui. Negalima! Gerokai per jaunas 🙂

Ar Martynas bus laimingas? Tiksliai atsakyti negaliu, bet esu optimistė 🙂

Kaip šypsotis. Žmonės šypsosi ir akimis.
Kaip šypsotis. Žmonės šypsosi ir akimis.

Ar poliglotai mokosi gramatikos? Štai galėtų į šį klausimą atsakyti koks poliglotas, nes ir man įdomu. Kad ir kaip jie mokosi – faktas, kad daro tai daug geriau, nei aš 🙂

Aš turiu ką apsirengti. Ar esi mergina? Jei taip – ko gero būsi pirmoji. Gal pasidalintum savo paslaptimi – kaip tau pavyko? 😀

Dantis bijo vilko. Tokios situacijos dar neteko girdėti. Žinau, kad būna – dantys bijo šalčio, karščio ar saldaus – tada juos gelia, bet kad bijotų vilko… Siūlau pasikonsultuoti su odontologu, gal jis žinos kaip spręsti šią problemą.

Kokios rūšies arbata tau labiausiai patinka? Sudėtingas klausimas 🙂 Nuo nuotaikos priklauso, viena mėgstamiausių – Twinings Earl Grey. Bet mėgstu ir žalią, o žemuoginė iš Marks & Spencer – fantastinė.

Zuikio epitetas. Zuikiu dažniausiai kreipiamasi į mielą žmogų. Kitas labai populiarus šiltas kreipinys – katinas. 🙂

Pranuko megztinis. Hmm?..

Kaip pasakyti ispaniškai pasiilgau. Pasiilgti – extrañar. Pasiilgau tavęs – te extraño. Kitas variantas – hacer falta.

Ežiukų spalvos ir rūšys. Iš viso yra apie 16 ežių rūšių. Lietuvoje namie daugiausia auginamas Afrikos keturpirštis (African White-Bellied Hedgehog, African Pigmy Hedgehog; lot. Atelerix Albiventris). Internete radau, kad taip pat prie naminių rūšių priskiriamas Ilgaausis ežys ir Indiškasis ilgaausis. Kiek supratau naminiai ežiukai gali būti nuo visiškai balto (albinosai), iki tamsaus šokolado spalvos.

Epitetai apie žiogą. Žiogas smuikininkas, strakalas makalas, žaliaapsiaustis, muzikalusis, virtuoziškasis, šoklusis eee… nesugalvoju daugiau.

Filmai pagal Jodi Picoult knygas. Žinomiausias filmas, pastatytas pagal jos romaną yra My Sister‘s keeper. Čia yra daugiau.

Ieva dirba namie – tikra tiesa 🙂 Dirbu ir esu patenkinta 🙂

Kodėl verta gyventi viežlybai? Čia kiekvienas pats sau turi atsakyti, kodėl verta. Ir ar verta 🙂 Juokauju – verta, verta!

Tu nuostabi – ačiū 🙂 Tu taip pat!

Išgyvenimo apyrankė – jas pina iš paracord‘o (parašiuto virvės), kuri yra ypatingai stipri. Maniškę nupynė bushcraft.lt.

Jei mergina turi humoro jausmą – mano manymu valio! Humoro jausmas gerai, kuo daugiau juoko, tuo daugiau vitaminų ir gerų emocijų visiems aplinkiniams. 🙂

Kaip išmokti dainuoti namie – galima pradėti repetuoti duše 🙂 Dar siūlau susirasti dainavimo pamokų internete, profesionalai greičiausiai duos gerų patarimų ir mokytis bus lengviau.

Kaip kalbėtis su ekstravertais. Oi, kalbėtis su jais paprasta – tereikia truputį pakalbint, ir jie kalbės be paliovos. Sudėtingesnis klausimas būtų, kaip priversti ekstravertą tylėti ir klausytis 🙂

Įrašo “Apie Martyną, ežius, poliglotus ir šypsojimąsi” komenatarų: 3

 1. Alus dešimt mėnesių kūdikiui. Negalima! Gerokai per jaunas
  O jeigu 10 mėnesių “laimės kūdikiui”? 😛

  P. S. Arbata yra fantastiška. Fantastinis filmas ar romanas 😉

  1. Laimės kūdikiui galima 🙂 Kada einam? 😀

   Ačiū už pastabą apie arbatą, dabar pati nesuprantu kaip taip parašiau 🙂

 2. ispaniskai pasiilgau yra hechar de menos, te hecho de menos.

  extrañar reiskia kazko truksta, kaip pvz pamirsai raktus ir jauti kad kazkas netaip nes kisenej nera zvangalo, tai me extraña kad nezvanga kisene. arba dar galima vartoti kaip keista, keista kodel nera pauksciu dangui ar panasiai.

  hace falta reiskia praktini trukuma, kaip pvz man reikia atsuktuvo, me hace falta atsuktuvo, niekada nevartojamas su zmonemis, nebent aisku juokais.

  kai nori pasakyti kad pasiilgai yra vartojamas tik te hecho de menos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.