Daiktai dizaineriams ir kitiems geek’ams 3

Žiemos šventės nenumaldomai artėja, laikas pradėti dairytis dovanėlių, tad pristatau trečią smagių daiktelių geek’ams rinkinuką.

Daiktai dizaineriams ir kitiems geek'ams 3
Daiktai dizaineriams ir kitiems geek’ams 3

Jeigu kas nematėte, čia galite rasti pirmą ir antrą rinkinius.

Drabužių pakabą – kursorių už $39.99 galima įsigyti čia.

Magnetukus rasite čia, jie kainuoja $15.80.

Toje pačioje parduotuvėje po $19.90 prekiaujama ir rėmeliais fotografijoms.

Galėsite paversti iPhone 4 oldschool’iniu fotoaparatu Leica, įsigiję dėkliuką už $9 čia. Dar daugiau dėklų variantų galima susigalvoti, nusiperkant paprastą skaidrų dėklą, o jo vidun įklijuojant pasirinktą lipduką – Polaroid, Walkman, Game Boy ir t.t. Tokių lipdukų pasidairykit čia. O čia galima įsigyt skaidrų dėklą.

Gaila, nebeveikia dėklų iPhonams parduotuvė Indie Cases… Buvau nusižiūrėjusi trintuką. 😀 Šiuo metu mano dėklas toks – juokingas, bet nepatogus – silikonas nepritaikytas būti kišamas siauron džinsų kišenėn. Gal žinot kur dar galima rasti įdomių dėklų įperkamomis kainomis?

Smagus kalendorius “How was your day”, kainuoja $13.55 štai čia. Metų pabaigoje galėsit suskaičiuoti kiek dienų buvo laimingų. 🙂

 Na, ar jau žinote ką dovanosite geek’ams? 🙂

Įrašo “Daiktai dizaineriams ir kitiems geek’ams 3” komenatarų: 2

  1. Laiko šiuo metu labiausiai trūksta 🙂 Užsiverčiau darbais kaip reikiant, turbūt matosi iš įrašų “gausos”. Bet smagu girdėti, kad pasiilgai komiksų, tikiuosi sugebėsiu rast ir jiems laiko 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.