lucifer

Dar vienas mėgstamiausių serialų dešimtukas

Nuo pirmojo įrašo apie mėgstamiausius serialus parašymo praėjo beveik du metai. Per tą laiką spėjau pamatyti nemažai naujų serialų ir dabar be didelių įžangų pasidalinsiu atrinktais geriausiais. Iš karto pasakysiu, kad sąrašas gan kontrastingas, pirmi serialai yra visa galva aukštesnėj kategorijoj, nei paskutiniai, bet kadangi dalis nerealių serialų pateko į pirmą top’ą – kitaip neišeina.

lucifer
Luciferis su savo velniška šypsenėle

Lucifer patektų į geriausių kada nors matytų serialų top‘ą. Liuciferiui pabodo valdyti pragarą, tad jis pabėgo ir apsigyveno Los Angeles. Jis turi puikų humoro jausmą, traukia moteris kaip magnetas, niekada nemeluoja ir turi labai žmogiškų psichologinių problemų. Elegantiškas, juokingas, jausmingas serialas. Rudenį pasirodys trečias sezonas ir aš jau nekantraaaauju! 😀

Stranger Things
Stranger Things

Stranger Things – dar vienas tiesiog epiškas kūrinys, ypač mėgstantiems senąją fantastiką: E.T., Alien ir kt. Veiksmas vyksta 80-aisiais, tad seriale pilna to laikotarpio detalių: muzika, žaislai, automobiliai, visa atmosfera yra „iš ten“. Siužetas narplioja istoriją apie keistomis aplinkybėmis dingusį berniuką, o pagrindiniais veikėjais galima įvardinti tiek berniuko draugus, tiek ir vyresnius jų brolius/seseris, bei dar vyresnius suaugusiuosius.

The Expanse
The Expanse

The Expanse – džiaugsmas mokslinės fantastikos mėgėjams. Ateities žmonija gyvena Žemėje, Marse, asteroidų žieduose ir, be abejo, ne visuomet sutaria. Serialas puikiai tinka į kompaniją kartu su Battlestar Galactica ir Dark Matter.

The Blacklist
The Blacklist

The Blacklist. Vienas iš top 10 ieškomiausių JAV nusikalstamo pasaulio atstovų netikėtai pasiduoda FTB ir pareiškia padėsiąs išaiškinti daugybę rimtų nusikaltimų su sąlyga, jog dirbs kartu su jauna FTB agente. Puikus serialas kriminalinių dramų mėgėjams, siužete begalė labirintų, klausimų ir neaiškumų, o pagrindinis veikėjas žavus niekšas, kurį nežinai – mylėt ar nekęst.

Orphan Black
Orphan Black

Neįsivaizduoju kaip aprašyti Orphan Black neišspoilinant siužeto. 😀 Keistas ir netikėtas fantastinis serialas.

The 100
The 100

Man asmeniškai geriausi buvo pirmieji The 100 sezonai. Vėliau tapo banalokas – protagonistai perdėti geriečiai, dialogai per saldūs ir nenatūralūs. Tačiau kaip bežiūrėčiau – jame paliečiamos sudėtingos žmonijos situacijos, kurias įdomu aptarti ir paanalizuoti su draugais. Mokslinė fantastika, ateitis, post-apokaliptinis pasaulis, maištaujantys paaugliai.

Person of Interest
Person of Interest

Person of Interest. Apie dirbtinį intelektą, šįkart susijusį su šnipinėjimu. Keli genialūs mokslininkai vyriausybės užsakymu sukuria „mašiną“, stebinčią žmoniją ir analizuojančią duomenis, siekiant užkirsti kelią teroristiniams išpuoliams. „Mašina“ veikia, tik viena smulkmena – ji praneša ne tik apie teroristinių atakų grėsmes, bet ir apie pavienius nusikaltimus, kurie vyriausybei neatrodo reikšmingi. Po kurio laiko ji patobulinama, ir vyriausybė užsiima tik „reikšmingomis“ situacijomis. Mažareikšmių reikalų slapta imasi mašinos kūrėjas drauge su patyrusiu žvalgybos agentu.

Humans
Humans

Humans – dar vienas sci-fi, šįkart ne apie kosmosą, o apie paralelinį pasaulį su stipriai išvystytomis robotikos technologijomis. Sintetiniai žmonės šiame pasaulyje yra visur, dirba įvairiausius darbus, gyvena su šeimomis, turi begalę pareigų ir yra visiškai žmonių kontroliuojami. Nors gal ir ne visiškai…

Colony
Colony

Colony. Žmonija mėgina prisitaikyti prie naujos tvarkos ir išgyventi ateivių užgrobtame pasaulyje. Pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai iš Lost ir The Walking Dead 😀

Containment
Containment

Containment. Įsivaizduokite, kad prasidėjo pavojingos infekcinės ligos protrūkis. Kokių veiksmų imtųsi vyriausybė? Kaip tai paveiktų žmones, su kokiomis situacijomis jie susidurtų, kaip bandytų išgyventi? Šis vieno sezono mini serialas nagrinėja būtent tai. Sunku pasakyti kiek realistiškai, bet manau, kad dalis tiesos visame tame tikrai yra.

Tai štai, toks naujasis mano dešimtukas 🙂 Tikiuosi rasi ką nors nematyto ir įdomaus. O ką žiūri tu? 🙂

Įrašo “Dar vienas mėgstamiausių serialų dešimtukas” komenatarų: 6

    1. Nenuobodus? Nes kažkada berods buvau radusi, bet pabijojau, kad bus labai politinis, ir nežiūrėjau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.