Gitara ir aš

Jau trys! Tam-tara-ram!

O štai – laimės kūdikiui jau trys! Tam-tara-ram!

Jei kas pastebėjot – pastaruoju metu rašau retokai, o jei įdomu kodėl – todėl, kad įnikau į Courseros kursus. Šiuo metu laisvalaikį leidžiu štai taip:

Gitara ir aš
Gitara ir aš

Prasidėjo paskutinė „Introduction to Guitar“ – Berklio muzikos koledžo organizuojamo kurso savaitė. Jau ne kartą ir ne du norėjau tėkšt gitarą į grindis, bet ji vis dar sveika, o aš – nors ir labai pamažu, pramokstu muzikos teorijos ir grojimo. 🙂 Ir užsiauginau ant pirštų kaliauses (angl. callouses), todėl galiu groti ir pusę dienos, jei reikia (o kartais reikia, nes namų darbai būna man sunkiai įkandami). Ir čia, žinokit, ne juokas – pradžioj jau po dvidešimties minučių pirštus siaubingai skauda, o laiku nesustojus vietoj kaliausių gali išdygt pūslės! Skaičiau, jog tas pirštų skausmas yra viena dažnesnių priežasčių dėl ko naujokai meta gitarą. Na, gerai, tiesą sakant, juokinga 😀 

Dabar kaip tik yra mano skaitymo periodas – čia tokie nenusakomos trukmės, nenusakomu laiku užeinantys ir praeintantys momentai, kai pastoviai skaitau daug. Šiemet perskaičiau jau 6 knygas. Paskutinė buvo apie vaikinuką gitaros virtuozą iš Lietuvos: Benedict Wells „Paskutinė Beko vasara.“ Man visada smalsu paskaityti knygą, kur yra veikėjų lietuvių, ar aprašomos pažįstamos vietos, o dabar dar ta gitara buvo į temą.

O dabar tradiciškai – praėjusių metų populiariausių įrašų TOP 5:

Per metus blogą aplankė 24 418 lankytojų – šiek tiek mažiau, nei pernai, bet šiemet ir rašiau daug mažiau. 🙂

Kaip visada džiaugiuosi jūsų komentarais – šiuo metu jų jau yra 1144! 🙂 Ačiū už nuomones, nuotaikas ir emocijas, kuriomis dalinatės!

Apibendrinant – šiemet neparašiau daug įrašų, bet blog’as liko skaitomas, tebeturi ištikimų skaitytojų būrelį, o aš kartais sugebu parašyti ir kokį rimtesnį straipsnį, šalia visokių pakrizenimų ir pajuokavimų. Tikiuosi ir toliau augsiu ir tobulėsiu, o sulaukusi ketverių vėl turėsiu ką papasakoti!

Ačiū, kad skaitote! Siunčiu kiekvienam po gabalą virtualaus torto ir plačią šypseną! 😀

Jūsų, jau trimetis, Laimės Kūdikis su gitara

Įrašo “Jau trys! Tam-tara-ram!” komenatarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.