Kaip aš su google mail’u susipykau

Na ir sekasi… Užblokavau savo el. paštą. Pasidalinsiu, skaniai pasijuokit iš manęs, ir neprisidirbkit taip pat. 🙂

O buvo taip… Sumaniau užsiregistruot Youtube, o ten, kaip žinia, yra galimybė prisijungti per gmail’o paskyrą. Antrame registracijos žingsnyje manęs paprašė įvesti savo gimimo datą, pabandžiau praslyst nesuvedusi – nepavyko, tad suvedžiau bet ką (maždaug – kam čia įdomu kiek man metų). Tadam!

gmail
Užblokuotas gmail paštas

Ir viskas. Nebuvo ten nei captcha, nei kokio ypatingo patvirtinimo, perklausimo (ar tu tikrai gimei tais metais?), aišku nebuvo ir raudonai parašyta (tu turėtum būti ne mažiau kaip 18 metų, kitaip būsi užblokuotas). 😀 Pamaniau – taigi net katė netyčia gali paspaust tuos kelis klavišus, ir viskas – elektroninis paštas užblokuotas… Arba mažas vaikas… Gaila, kad negaliu pasakyt, jog man būtent taip ir nutiko – prisidirbau pati, kad ir kaip apmaudu ir gėda…

O dabar smagioji dalis – savo accountą galiu susigrąžinti. Egzistuoja net trys būdai, kaip tai padaryti: pervesti 0,30$ iš savo kreditinės kortelės googlui, nusiųsti savo asmens dokumento kopiją faksu, arba nusiųsti savo dokumento kopiją paštu. Ką, norėtumėt galimybės nusiųsti dokumento kopiją elektroniniu paštu? Apsieisit. Nes daugiau pašto dėžučių, išskyrųs gmail’o (kurią ką tik užblokavom) vargu ar turit, gyvendami šiais gūdžiais laikais. Doh!

Kadangi nei fakso, nei kreditinės kortelės šiuo metu neturiu – teks kulniuot į paštą. Gal žinot kiek laiko registruotas laiškas keliaus iš Lietuvos į Ameriką? 😀

Įrašo “Kaip aš su google mail’u susipykau” komenatarų: 56

 1. manau vedant bet kokią gimimo datą geriausia rinktis tokią, kad amžius būtų bent 20 metų, tarkim įvesti bet kuriuos metus iš 198x. naudojimo taisyklėse amžiaus apribojimai (jei jie taikomi) būna surašyti, bet gi žinom kaip dažnai žmonės jas skaito, o su tokiu amžium visada pataikysim.

  kitas niuansas, kad kai kuriose sistemose pamiršus slaptažodį ir norint jį atkurti prašo įvesti gimimo datą. man kažkada taip buvo, bet kadangi neprisiminiau kokią datą buvau kadaise įvedęs, buvo problemų.

  o dėl atstatymo, jei vis tiek reikia į paštą eiti, siūlau geriau iš ten išsiųsti faksą (http://www.post.lt/lt/?id=1511). nereikės laukti poros savaičių kol laiškas nueis.

 2. Nuo kada gmail galima naudotis tik pilnamečiams? Čia erotikos svetainė? 😀 Kažkoks absurdas, aš dar 18 neturėdamas kažkadaise registravausi gmail nurodydamas tikrą gimimo datą ir tokių problemų nebuvo…

 3. Neperskaičiau viso teksto ant paveikslėlio 😀 Na tada suprantama, nes ir facebook tik nuo 13 metų, bet ten niekas profilių neblokuoja jei nurodai, kad tau mažiau metų…

 4. Taip, žioplai aš čia, ką padarysi 🙂 Žinosiu kitąkart.

  Pamaniau – gerai bent kad savo vardo ir pavardės nepamelavau – o tai dabar matyt ir su paso kopija nebesuveiktų.
  Ačiū Fakultetai, už nuorodą, tikrai bus greičiau ir paprasčiau nufaksuot 🙂

  Taip, Tomai, mane irgi nustebino. Be to nepamenu, ar klausė registruojantis į gmail’ą gimimo datos – gal ne? Bet kuriuo atveju, kad ir kokį absurdą jie sugalvotų – jie vis tiek bus teisūs, nes tu sutinki su visom jų sąlygom…

  1. laimes kudikis ar gali man atblokoti gmail iskart busiu labai labai diekingas meldauju plyz labai prasau mano gmail yra xxxx (ištrinta).

   1. Nei aš, nei koks kitas žmogus negali atblokuoti tavo gmail’o, ir nesiūlau skelbti jo viešai (todėl pakoregavau tavo komentarą, ir ištryniau el.pašto adresą).

    Jį atblokuoti gali tik pats, jei įvykdysi gmail’o reikalavimus (kuriuos jau turėtum matyti, jei užsiblokavai), ir įrodysi savo tapatybę/amžių.

    Paskaityk straipsnį ir visus komentarus, kai kuriems pavyko atsiblokuoti, kitiems – ne, jei jie buvo nurodę netikrus vardus/pavardes, arba jų amžius buvo per mažas.

 5. Atsiminiau kad skaičiau kažkada apie eksperimentą, kurį padarė berods kažkoks užsienio e-shop’as. Jie įtraukė į license agreement’ą punktą, kuriame rašoma, kad pirkėjas dovanoja parduotuvei savo sielą. Žinot, kas juokingiausia? Apie 90% pirkėjų sutiko 😀 Tiksliau tai maždaug toks procentas žmonių neperskaitė visos licencijos – kaip ir aš neperskaičiau gmail’o.

 6. Nepamenu adreso, bet vienoje lietuviškoje svetainėje prieš registruojantis reikėjo paspausti, kad sutinku su taisyklėmis, kurios buvo tam pačiame registracijos puslapyje ir jų turinys buvo maždaug toks:
  Taisyklių nerašiau, nes vistiek jų neskaitot 😀

 7. Nu va, man net nuotaika pasitaisė čia su jumis paplepėjus! Ačiū, kompanija 😉

  Čiuožiu į paštą siųst faksogramos, tikiuosi savaitės neprireiks ir susigrąžinsiu savo prarastą elektroninį paštą, o tada jau stengsiuos daugiau neužsitraukt google rūstybės. Ko gero kitą kartą tikrai perskaitysiu viską ką reikia. 😀

 8. Simta kartu pagalvociau pries atiduodant savo realia tapatybe uz kazkoki mail. Google accountas reiskia, kad ten uz Atlanto zinos ne tik ka rasai, ko ieskai, ka narsai, visus tavo prisijungimus prie interneto ir daug kitu dalyku, apie kuriuos neausimastai veikdamas internete, ber ir, kas tu realiame gyvenime. Kad tik netektu po keleto metu gailetis sitaip svaistant savo duomenis. Ypac, kai suaugus protas nusvinta.

  __ naudoju YZI. Google: “connectmezon yzi” __

 9. Na jau, na jau. 🙂 Pirmiausia – man ne trylika, tad savo asmeniniais duomenimis pasirūpinti sugebu, nepaisant šio žioplo įvykio, kuris iš tiesų ir nutiko būtent todėl, kad nenorėjau atskleisti kai kurių duomenų, o ne todėl kad švaisčiausi jais.

  Nei googlas, nei kas kitas nežino ir nesužinos “visų mano prisijungimų prie interneto” – čia kosmosas būtų. 🙂

  Taip pat – googlas įsipareigoja momentaliai sunaikinti gautus įrodymus apie mano amžių – jų reikia tik tam, kad įsitikintų jog esu tinkamo amžiaus. O net jei ir nesunaikins – jie vis tiek negali panaudoti tų duomenų. Na OK, teoriškai tokia galimybė yra, bet gal nebūkim visiški paranoikai?

  O kas aš esu realiame gyvenime? Jie jau žinojo kad gyvenu Lietuvoj, Vilniuj, mano vardą ir pavardę – tai dabar žinos dar ir kiek man metų. Ir?

  Jei jau kalbėt apie privatumo saugojimą – tai verčiau ne apie gmail’ą kalbėt reikėtų, o apie facebook’ą ir kitus socialinius tinklus, kur žmonės tikrai neretai neapgalvotai paviešina per daug intymių smulkmenų, kurios vėliau gali pakišti koją.

 10. Man teko. Reikia internete paieškoti. Gal bus. Šiaip serija tikrai absurdiška, bet ji puikiai parodo, kaip žmonės skaito instrukcijas. 😀

 11. O, dėkui, reikės pažiūrėt 🙂 Nurauto siaubo gal nežiūrėsiu, užteks South Park’o 😀

 12. Tomai, atblokavo 🙂 Svarbiausia siunčiant įsitikinti, kad gimimo data ir pavardė bus įskaitoma, pirmą kartą siunčiau iš pašto, tai po kiek laiko googlas atmetė. Antrą kartą draugas namie kažkaip sukonfigūravo faksą per kompą, ir ten buvo galima peržiūrėti kaip atrodys faksograma – tai teko kelis kartus išsaugot failą skirtingai pakoregavus kontrastus, kad gautųsi tikrai perskaitomas variantas. Jei neprisimelavai daugiau nei gimimo data – be problemų atstatys paskyrą 😉

 13. Truksta zodziu, tiek vargo del vieninteles nereiksmingos mano manymu klaidos kuria galima patikrint ir kitais budais o ne is kart blokuot 🙂 Aciu kad parasiai si “bloga” !!! Tikrai naudinga informacija ir smagu zinot jog pavyko atblokuot 🙂

 14. Nėra už ką 🙂 Man irgi keistai pasirodė, kad iškart blokavo – bet jie turi tokią teisę, mes patys kalti, kad nepaskaitom sąlygų… Tad nors ir juokinga ar kvaila – monopolininkas diktuoja sąlygas, o mes turim paklust…

 15. Ech… ir man šiandien užblokavo mano paštą. Išsinčiau ATK skenuotą kopiją gmailui. Lauksiu dabar rezultato…

 16. Sėkmės, Spali. Jei vardas/pavardė nesumeluoti, tai neabejoju, kad viskas išsispręs, jau ne vieną atvejį žinau, kai žmonės užsiblokavo, ir viskas baigėsi sėkmingai. 😉

 17. Man va ir nepasiseke … buvo 12 metu tai galvoju ir parasysiu kad dvylika kas cia tokio .. Ir ismete lentele kad neturiu dar 18 ir uzblokavo viska tai iki dabar neatblokuota,o liko 20 dienu ir susigrazint negalesiu nes istrins paskyra. Naujos paskyros susikurt nenoriu ir manau kad buvusia susigrazint dar imanoma gal patarimu turit kai ja susigrazint..Labai reikia..
  P.S dekui is anksto ;/

 18. Manau, kad viskas, nieko nepadarysi, nes pagal Google reikalavimus asmuo turi būti nejaunesnis kaip 13 metų. Kai užblokuoja vienintelis būdas atblokuot – siųsti savo dokumento kopiją. Dokumente esantys vardas bei pavardė turi sutapti su gmail’e nurodytais, bei amžius būti tinkamas. Dar tiesa, galima atsiblokuoti sumokant kelis centus savo kreditine kortele (vėl – turi sutapti asmeniniai duomenys), kadangi kreditinės išduodamos tik pilnamečiams.

  Jei tau 12 – užjaučiu praradus paskyrą, ir siūlau naudotis kitu el.paštu, ne gmail’u – kur nebus to amžiaus cenzo. 🙂 Sueis 13 ir galėsi susikurt gmail’ą.

 19. Dar pagalvojau – galbūt tėvai gali bandyti rašyti, kad su jų leidimu naudojiesi paštu… Tada tektų siųsti ir tėvų dokumentų kopijas. Bet abejoju ar realu, yra jų nustatytos taisyklės, tad vargu ar bus taikomos išimtys.

 20. Susidūriau su ta pačia problema ir labai svarbus el. paštas ir jame esanti informacija ir dėl kažkokios nesąmoningos klaidos el. paštas užblokuotas. Gal žinote GOOGLE el. pašto adresus ? Skambinau ir sakė nėra Lietuvoje Google atstovybės. Dėl dokumentų, juk juos siųsti negalima ir pavojinga. Kokiu būdu Jūs siuntėte ir kaip patvirtinimus gavote ?

 21. Užsiblokavote paštą panašiu būdu, kaip aš? Jei taip – bandant prisijungti turėtų išmesti informaciją, po kiek laiko paštas bus galutinai užblokuotas ir variantus, kaip galima atsiblokuoti. Man buvo trys pasirinkimai: siųsti dokumento kopiją faksu, registruotu laišku, arba pervesti kelis centus kreditine kortele. Vėliau žmonės sakė, kad atsirado galimybė siųsti dokumentus ir el. paštu.
  O dėl pavojaus – galima užtušuoti viską, būtinai turi matytis tik vardas pavardė ir gimimo data (jei paštas buvo užblokuotas dėl netinkamo amžiaus).

 22. Taip, lygiai taip pat, prisiregistruojant prie yotube, reikalavo gimimo datos, tai nenorėjau rašyti tikros (maža kam, nereikia kad žinotų), nors metų žymiai daugiau nei 13 m. įvedžiau šiuos metus nekreipdamas dėmesio, nesitikėjau, kad bus tokios sunkios pasekmės. Labai gerai, kad parašėte savo patirtį, ši informacija padeda man ir gali padėti kitiems. Rašote, kad ,,pirmą kartą siunčiau iš pašto, tai po kiek laiko googlas atmetė. ” siuntėte faksograma ir jie nepriimė ? Ir per kiek laiko jie reagavo ir kaip ir atsakė ? Skubiai reikia pašto, jau savaime suprantama jį būtina išsaugoti, kaip visą jame buvusią informaciją, o per tokią nesąmonę kas atsitiko.O jokie el.pašto adresai nenurodyti, tokia didelė korporacija, o net el. pašto adresų nėra, tik paprasti adresai ir telefonai ir faksas. O atblokavus daugiau jokių problemų su gmailo paštu nebuvo ?

 23. Taip, siunčiau faksogramą, bet matyt gavosi neįskaitomi duomenys, todėl atmetė. Užtruko viskas gal apie savaitę. Antrą kartą draugas iš namų faksogramą išsiuntė, ir viskas pavyko – negavau jokio atsakymo, tiesiog vieną rytą bandant prisijungt nebeišmetė to lango, kuris yra įrašo paveikslėlyje, o atidarė mano pašto dėžutę. Daugiau jokių problemų nebuvo. 🙂

  Tikrai nėra tarp susigražinimo būdų el.pašto? Bandykit jungtis prie savo gmail, taip kaip seniau jungdavotės, ir viską atidžiai perskaitykit. Jau džiaugėsi keli žmonės, kad atsirado el.pašto galimybė – jiems pavyko susigrąžint el.paštus žymiai greičiau nei man, gaila, jeigu vėl panaikino tą variantą… Sėkmės!

 24. E. pašto adresų neradau, yra tik tradiciniai adresai, telefonai, faksas. Lietuvoje Google atstovybės nėra, nors dauguma šalių yra. Bet kažkokia nesąmonė, jei dėl kažkokios nesąmoningos klaidos, užblokuojamas el. paštas, juo negalima naudotis, kai žmogui reikia, jau nekalbant apie grąsinimus ištrinti el. paštą, kuriame daug vertingos svarbios per ilgą laiką sukauptos informacijos, kuri yra žmogaus nuosavybė , o ne Google, Google neturi teisės ištrinti ar sunaikinti svetimą nuosavybę- informaciją.

 25. Esmė tame, kad registruodamiesi Google sutinkam laikytis jų taisyklių, paspaudžiam varnelę, kad su jomis susipažinom, ir kai padarom tokią ar kitokią klaidą – Google iš tiesų turi teisę ištrint tuos mūsų paštus. Laimei yra proga klaidą ištaisyti, bet norint iš tiesų būti visiškai ramiu dėl savo pašto reiktų turėti savo serverius, ir laikyti visą informaciją juose. O jei to nedarom – turim paklusti giganto reikalavimams, jų paslaugos – jų ir sąlygos.

 26. Rašote ,,Jau džiaugėsi keli žmonės, kad atsirado el.pašto galimybė – jiems pavyko susigrąžint el.paštus žymiai greičiau nei man, gaila, jeigu vėl panaikino tą variantą…”, o gal žinote tuos el. pašto adresus ? Nes aš jų neradau, nors ieškojau.

 27. Adresų nežinau, tik girdėjau, kad buvo atsiradusi galimybė siųst el.paštu. Jei nerodo tarp pasirinkimų – matyt ir nebėr.

 28. Rašote ,,Spalis:
  rugsėjo 27, 2011 13:05
  Ech… ir man šiandien užblokavo mano paštą. Išsinčiau ATK skenuotą kopiją gmailui. Lauksiu dabar rezultato…” Ką reiškia ATK skenuota kopija ? Ir kokia forma ir adresatu siuntėte ? Išsiunčiau faksu, tačiau kol kas neatblokavo, o galimybės pasižiūrėti kokį jie faksą gavo,pašte man sakė nėra. Blogai, kad nerandu nėra nurodyta el. pašto adresų, būtų galima nusiųsti nuskanavus lapą. Dėl kažkokios nesąmonės negalima naudotis savo paštu ir dar grąsina ištrinti jį, čia Google atsakomybė, kad jie taip pasidarę ir tas neigiamai atsiliepia jų reputacijai.

 29. blyn man lygiai taip pat.ir net nezinau kaip ji nusiusti ar kaip ta 0.30$ nusiusti neberandu nes neleidzia atsidaryti.gal kas galyt padeti?????

 30. Žmonės, taigi skaitykit, kas rašoma, bandant prisijungti prie gmail! Ten viskas išdėstyta, yra nuoroda, kur aprašyti įmanomi būdai susigrąžinti paskyrą.
  Man buvo pasiūlyti trys variantai:
  1. Siųsti asmens tapatybės dokumento kopiją faksu. Nurodytas faksas, bei papildomas dokumentas, kurį reikėjo užpildyti ir siųsti kartu su dokumento kopija. Svarbu, kad matytųsi vardas, pavardė, bei gimimo data!
  2. Siųsti pirmame punkte nurodytus dokumentus paprastu paštu. Nurodytas tikslus adresas. Papildomą lapą, kurį duos google taip pat reikia užpildyti ir siųsti kartu.

  BE TO LAPO nesuveiks nei pirmas nei antras punktas, o jį gauti galite tik atidžiai perskaitę viską, kas rašoma bandant jungtis prie savo paskyros – jis bus su specialiai jums skirtu kodu.

  3. Pervesti $0.30 kreditine kortele. Nurodyta konkreti sąskaita. Kortelė turi būti KREDITINĖ, ne debetinė, ir atidaryta tuo pačiu vardu pavarde, kaip ir užregistruotas gmail’as – siųsti iš mamos, kaimyno ar pusseserės negalima – nepadės.

  Nei vienas būdas nepadės, jeigu esate Jonas Jonaitis, o paskyroje buvote parašęs, kad esate Petras Gražuoliukas. Google žiūrės į gimimo datą, bei vardą pavardę – tad jei pamelavot su vardu ir pavarde, galit pamiršt paskyrą.

 31. supranti gal nuskambes kvailokai bet nerandu nuorados kur siusti pinigus ir visa kita.dar idomu jei istrins mano gmaila ar galesiu vel tokiu pat vardu pasidaryti nauja?ir dar ispradziu buvau vardas pavarde o paskui pasikeiciau varda kaip pvz nerijus i nerka ir skaiciu dedejau,tai faktiskai vsio man???

 32. Pasižiūrėk į įraše esantį paveikslėlį. Buvai paspaudęs visas mėlynas nuorodas? Learn more, start a new request, click here? Perskaitei, kas rašoma atidarius nuorodas? Ten ir turi būti išvardinti galimi variantai, o pasirinkus konkretų – gausi ir lapą, ir adresus ar sąskaitą.

  O dėl “nerka123” vietoj “Nerijus Pavardenis” – svarbiausia, kokius duomenis suvedei, kai reikėjo pildyti vardo ir pavardės laukelius, o ne pašto adreso. Adresas gali būti ir nerka123 @ gmail.com, bet registruojantis reikėjo įvesti savo tikrą vardą ir tikrą pavardę – jeigu ir ten vietoj vardo suvedei “nerka”, o vietoj pavardės “blabla123” – tada tikrai gali pamiršt apie paskyros susigrąžinimą…

 33. jau baigiu uzsiknisti lengviau manau nauja pasidaryti.zodziu va ka man rodo
  Ši paskyra neleidžiama, nes manome, kad neatitinkate amžiaus reikalavimų „Google“ paskyrai sukurti. Jei manote, kad tai įvyko per klaidą, galite atgauti prieigą prie paskyros prisijungdami ir pateikdami mums informacijos, kad galėtume patvirtinti jūsų amžių. Sužinokite daugiau
  paspaudziu ant prisijungti tai neleidzia tipo neprieinama paskyra,papaudi suzinoti daugiau ten taisykles ka kaip daryti,bet nei adreso nei nuorados nieko nerandu

 34. Aš naudojausi 6 metus tuo pačiu e paštu, o vieną rytą atsibudusi negalėjau prisijungti, užblokavo, nes atseit sumelavau amžių. Nieko nesuprantu ar saugu siųsti kreditinės kortelės numerį???

 35. Edita, klausiat ar saugu pervesti googlui 0,30$? Manau, kad saugu, jei vesite tikrai googlui. Kitas klausimas – sumelavot amžių, ar “atseit” sumelavot. Jeigu sumelavot – padės, jeigu ne – tada nelabai aišku kodėl paskyra apskritai buvo užblokuota. Skaitykit ką jie rašo…

 36. kazkaip durna sistema,nu lyg paraso viska aiskiai na bet va kaip susimoketi tai nesuprantu ir nerandu.arba as zalias esu 🙂

 37. Man su kortele irgi nieko neišėjo. Dabar bandžiau skanuoti tapatybės kortelę. Noriu paklausti klausimėlio, jeigu mano pavardėje buvo padaryta tokia nereikšminga klaida, įdomu ar pripažins ar ne ( pvz. vietoj Joniatienė, parašyta Jonaitiėne). Jaučiu čia ir bus lemtinga klaida.

 38. Teisingai pastebėjo ,,Laimės kūdikis” ir aš atkreipiu dėmesį, kai atimtas, užblokuotas gmail el. paštas, kad reikia susirasti specialią Google formą su specialiais kodais, tada atidžiai užpildžius teisingą gimimo datą, pasirašyti, parašyti parašo datą, kartu pridėti asmens tapatybės dokumento kopiją ir siųsti Google nurodytu adresu.
  Aš siunčiau faksu iš pašto, tačiau kainuoja siųsti į JAV nepigiai jei neklystu 6, 15 Lt už lapą. Prieš tai siunčiau savo parašytą tekstą su asmens tapatybės dokumento kopija, tai Google nereagavo, vėliau išsiunčiau paprastu reg. laišku. El. paštu neradau adresų, siunčiau Google press, tai jie nieko nedarė.
  Kai išsiunčiau kaip turi būti, specialus Google formos lapas su kitu lapu su asmens tapatybės kopija (asmens kodą ir kitą svarbią informaciją užtušavau juodai, kad nesimatytų ir kitiems rekomenduoju, kad Jūsų asmens duomenys nebūtų panaudoti piktam, galimoms finansinėms machinacijomis ir panašiai).

  ,,Žmonės, taigi skaitykit, kas rašoma, bandant prisijungti prie gmail! Ten viskas išdėstyta, yra nuoroda, kur aprašyti įmanomi būdai susigrąžinti paskyrą.
  Man buvo pasiūlyti trys variantai:
  1. Siųsti asmens tapatybės dokumento kopiją faksu. Nurodytas faksas, bei papildomas dokumentas, kurį reikėjo užpildyti ir siųsti kartu su dokumento kopija. Svarbu, kad matytųsi vardas, pavardė, bei gimimo data!
  2. Siųsti pirmame punkte nurodytus dokumentus paprastu paštu. Nurodytas tikslus adresas. Papildomą lapą, kurį duos google taip pat reikia užpildyti ir siųsti kartu.

  BE TO LAPO nesuveiks nei pirmas nei antras punktas, o jį gauti galite tik atidžiai perskaitę viską, kas rašoma bandant jungtis prie savo paskyros – jis bus su specialiai jums skirtu kodu.”

 39. Kai FAKSU išsiunčiau kaip turi būti, specialus Google formos lapas su kitu lapu su asmens tapatybės kopija (asmens kodą ir kitą svarbią informaciją užtušavau juodai, kad nesimatytų ir kitiems rekomenduoju, kad Jūsų asmens duomenys nebūtų panaudoti piktam, galimoms finansinėms machinacijomis ir panašiai), tai jie grąžino, atblokavo mano el. paštą. Paprastu laišku reiktų laukti sakė 7-10 dienų ir geriausia būtų siųsti registruotu paštu, kad būtų ramiau dėl laiško, kad jis pasieks adresatą, nes jei nusimes neregistruotas laiškas, tai negalima įrodyti, kad siuntėte šį laišką.

 40. O man dar geriau – užblokavo, nes man, matote, nėra 13 metų(nors man 36). Mano sūnus užsiregistravo kažkokiam žaidime ir nurodė mano adresą – ir prašom – nepraslydo. Teko susikurt kitą gmail paskyrą. Neužsiėmiau jokių ten siūst kopijų ir pan.

  1. Reikia tikėtis, kad gmail’as nesusies šios naujos paskyros su senąja, nes tada lauktų toks pats likimas, kaip ankstesnės (atblokavimas tik įrodžius, jog turite daugiau nei 13 metų)… O susieti teoriškai gali – IP adresai, kontaktiniai duomenys, asmenys, su kuriais susirašinėjama…
   Sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.