Laimės Kūdikiui jau vieneri!

Neįtikėtina, kaip bėga laikas – štai jau metai, kaip rašau tinklaraštį. Per tuos metus parašiau iš viso 68 įrašus, šiuo metu esamoms 6 kategorijoms. 9 įrašai iš tiesų nelabai gali vadintis įrašais – tai buvo mano bandymai piešti komiksus, vieni pavyko geriau, kiti – prasčiau, bet sprendžiant iš komentarų kiekio tai nėra pats mėgstamiausias dalykas šiame bloge, nesu įsitikinusi ar verta tęsti. 🙂

Vaišinkitės
Vaišinkitės

Kur kas labiau pavyko straipsnių – patarimų freelanceriams serija, kurią sudaro 7 dalys, išvadinu nuo seniausios, iki naujausios:

Šie straipsniai buvo ir tebėra skaitomi, o taip pat sulaukiau prašymų leisti kai kuriuos iš jų republikuoti verslo naujienų portale bznstart.lt – tai šioks toks komplimentas mano rašymo sugebėjimams, kaip manote? 🙂

Kadangi šis blogas man yra pirmasis, mokiausi suvokti kas skaitytojams yra įdomiausia. Jokiu būdu nebūčiau rašiusi apie tai, kas man visai neįdomu, bet vienos temos visada buvo populiaresnės už kitas, tad knietėjo išsiaiškinti kurios gi įdomesnės.

Atsakymo taip ir neradau, galiu paminėti kelis įrašus, kuriuos parašiusi dvejojau ar publikuoti, maniau kad jie jūsų visiškai nesudomins, o išėjo atvirkščiai. 😀 Toks yra trumpas nuotykis apie oranžinį megztinį, filosofinis – ar esi laimingas arba: gyvenimo žemėlapiai, susidomėjimas kaip nenuobodžiai mokytis užsienio kalbų, dar vienas filosofinis įrašas – apie šypsenas ir pozityvumą, bei komentarų skaičių sumušęs kvailas mano nuotykis kaip užsiblokavau gmail’ą. Gal jūs padėsite suprasti – kas vienija šiuos įrašus, ir kodėl jie visi tokie populiarūs – man tai šiek tiek netikėta. 🙂

Taip pat parašiau ir kelias daiktų apžvalgas. Prisipažinsiu, man tai buvo nelengvas iššūkis, nes nesu itin techniška, bet kadangi buvau skaičiusi puikių, įdomių ir nenuobodžiai parašytų apžvalgų – norėjau ir pati tai išbandyti. Ar pavyko – sprendžiate jūs, aš galiu tik pasakyti, jog kai kurie šių straipsnių užėmė neblogas pozicijas google, tad iš paieškos sistemų į juos atkeliauja nemažai skaitytojų. Iš tiesų yra ir daugiau įrašų, kurie iš dalies tinka prie apžvalgų, bet visų nevardinsiu, juos galite rasti skiltyse žaislai ir rekomenduoju.

Reklama: galbūt turite prietaisą, žaidimą ar dar kokį daiktą, ir norėtumėte, kad parašyčiau jam apžvalgą? 🙂 Parašykite laišką.

Taip pat dalyvavau keliose blogerių akcijose – Tomo sugalvotoje tinklaraščiai, kuriuos skaitau, ir – šiek tiek juokinga, bet labai panašioje Stylish Blogger Award. Ir pasiūliau savo akciją, kuri, deja, nesulaukė didelio populiarumo – mėgstamiausi marškinėliai. Jei kas tik dabar apie ją sužinojote – visada galima atgaivinti. 🙂 O aš lauksiu dar daugiau akcijų.

Štai tokie buvo pirmieji blogo metai (čia turėjo būti trumpas įrašas). 😀 Galima būtų dar pateikti lankomumo statistikos, diagramų, pasakoti apie tai, kokiose šalyse gyvena skaitytojai, bet čia jau gausis ne įrašas, o visas romanas, tad ties tuo ir baigiu.

Smagu būti, ačiū kad skaitote, labai ačiū, jei ir pakomentuojate – suteikdami progą pažinti jus, ir šiek tiek pabendrauti. 🙂 Galbūt pasidalinsit savo įspūdžiais apie šį blogą? Kokie įrašai ar temos jums labiausiai patinka?

Tikiuosi draugausim ir toliau, ir kitąsyk švęsim jau antrąjį gimtadienį!

Jūsų Laimės Kūdikis

Įrašo “Laimės Kūdikiui jau vieneri!” komenatarų: 20

 1. Iš esmės beveik visos akcijos susiveda į tinklaraštininkų apsimylavimą, tai nieko keisto, kad jos panašios.

 2. Ačiū, Dariau! 😀

  Mantai, na man sunku spręsti, nes dar tik dviejose dalyvavau. Bet seniau, kol dar nerašiau blogo, teko matyt įdomių akcijų, tokių kaip Every Day Carry, tavo rašysena, puodelis ir t.t. Pastarosios gal nelabai “mylavimasis”, apart to, kad nuorodą į blogą, kuriuo pasekei numeti?

 3. Nuoširdūs sveikinimai 🙂
  Dėl įrašų populiarumo viskas priklauso nuo to, kaip jį vertinsi. Jei lankomumu, galima rašyti apžvalgas, ilgam laikotarpiui aktualiomis temomis ar tiesiog taikyti populiarias “google mylimas” antraštes ir jos greičiausiai bus populiarios. Jei norima sulaukti komentarų, galima rašyti tokiomis temomis, kuriomis beveik visi turi ką pasakyti: religija, politika, oras ir t.t. arba bandyti “trolinti”.
  Dėl komiksų – nenutrauk, nes tikiu, kad atsiras ir tokių, kurie vien dėl jų čia užsuks, bet ieškok originalių, visiems suprantamų ir šmaikščių situacijų, kas tikrai nėra lengva.
  Beje, tavo tinklaraštis gimė tarptautinę rašytojų dieną? 🙂

 4. Dėkui, Tomai 🙂
  Gerai čia pastebėjai dėl to, ko norima sulaukti – lankomumo, komentarų – tik kad aš žinočiau. Visada norėjosi savo skaitytojų ratelio – tai labiau susiję ne su paieškų sistemomis, o su nuolatiniais lankytojais, žinoma kaip ir visiems norisi komentarų – tai geriausias grįžtamasis ryšys 🙂
  Sudėtinga su tais komiksais, labai jau žmonių humoro jausmas skiriasi. Reiktų kažkokį viduriuką rasti, kur dauguma suprastų, bet kol kas nepavyko to padaryt, neretai prašaunu pro šalį – daugeliui nejuokinga, o juokinga tik vienam kitam.
  Gimė tinklaraštis kovo 1 – šiek tiek pramiegojau, bet gi geriau vėliau, nei niekad. 😀

 5. Bent jau man, 1 komentaras geriau nei 50 lankytojų, aš juos labai vertinu, bet kuo toliau, tuo mažiau jų sulaukiu, bet dėl to nežadu pradėti trolinti. Apskritai blogsferoje dauguma skaito, bet nekomentuoja. Net pats dažnai save pagaunu, kai tiesiog tingiu ar neturiu ką pasakyti skaitomo straipsnio tema.
  Prieš kuriant komiksus reikėjo iškart apibrėžti tikslinį skaitytojų ratą, nes niekada visiems tikrai neįtiksi (tiesiog neįmanoma) ir pasirinkti jiems aktualią tema: vulgarus humoras, geek’iški juokeliai, gyvenimiškos situacijos ar pan. Pvz.: man asmeniškai laaabai patinka geek’iški juokeliai nors pats savęs tokiu nelaikau 🙂

 6. Pritariu, ir man komentaras yra realus “feedback’as”, o lankytojų skaičius – virtualus. Ta prasme, komentaras turi emocijas, yra susijęs su konkrečiu žmogum, visada kažką pasako (ar bent beveik visada), tad ir man yra vertingesnis už tuos skaičiukus statistikoje.
  Gaila, kad žmonės nelabai mėgsta komentuoti, nors tenka pripažint kad kaip ir tu – pati kartais paskaitau ir neparašau. Nemėgstu tokių kaip “jėga, man patiko” rašyt, o būna, kad daugiau tiesiog nėr ką pridurti… Arba atvirkščiai – kyla tiek minčių, kad nežinau nuo ko pradėt.
  Pastebėjau, kad geekiški juokeliai tau patiko – turėsiu omeny 😉

 7. Nuoširdžiausi sveikinimai! 🙂 tinklaraščiui perkopti vienerių metų amžių, ko gero vienas sunkiausių momentų 🙂 bet po to, jeigu neišblės entuziazmas viskas eis tik lengviau 🙂

 8. Ačiū, Juliau! Na jei tikrai toliau bus tik lengviau – tiesiog super, nes ir iki šiol nebuvo sunku, buvo smagu. 😀 Blogas puikus dalykas tokiems plepalams, kaip aš.

 9. O ir rašai tokiu labai lengvu stiliumi, malonu skaityti 🙂 ko aš pasigedau pas tave, tai funkcijos “Atsakyti į komentarą”. Būtų labai pravartu, nes komentarų kiekiai pas tave su laiku tik daugės ir taip būtų lengviau sekti diskusijas 🙂

  1. Džiaugiuosi, kad patinka 🙂 Įjungiau galimybę “atsakyti”, iš tiesų seniau jos nereikėjo, nes būdavo mažai komentarų, bet jau ir pati ėmiau to pasigesti, dėkui, kad priminei 😉

 10. Ow, Metai???? Ilgai nepastebėjau tavęs, bet reikia džiaugtis, kad kartą užklydus norisi vėl ir vėl sugrįžti… Dėl optimizmo, visu pirma ir dėl komiksų…

  Tikrai, pagrindinis dalykas, kurį įsiminiau, kad esi “piešėja” ir man labai įdomūs tavo darbai.

  BET! Mano, kaip nieko nesuprantančio apie piešimą (čia matyt, kaip daugumos tavo užsakovų) komiksuose trūksta charizmos. Ką aš turiu galvoje…

  Ar tarp kitų komiksų aš atpažinčiau, kad čia tavo darbas? Nežinau. O žinoti norisi, nors ir nesu nei specialistas, nei mėgėjas šito reikalo. Tiesiog eilinis žiūrovas, kuris nori, pamatyti ne vieną komiksą.

  Na, bet už optimistinį požiūrį ir šviesias mintis, tikrai atpažinčiau. 100% 😉

  Džiauiuosi, kad esi ;)*

  1. Taip, jau metai, nors ir sunku patikėti 🙂

   Tikrai sudomino mano komiksai? Smagu 🙂 Taip, iš tiesų aš visai nepatyrusi jų piešime, nenuostabu, kad ir charizmos trūksta, ir siužetai nevisada vykę. Norėjau pabandyti, pažiūrėti ar seksis, ar atsiras susidomėjusių.

   Ačiū – ir už pastabas, ir už pagyrimus – vertinu! 🙂

 11. Sveikinu sveikinu sveikinu savo blogo bendraamžį tinklaraštį. 🙂
  Nežinau, ar čia tas pats tinklaraščių Zodiako ženklas ar dar kokia tai mistika lėmė tokią netikėtą mūsų – blogerių bičiulystę, kurią labai vertinu. 😀
  Dėl įrašų populiarumo man pačiai mistika. Atrodytų, aktualūs postai lieka beveik nepastebėti, o tie, parašyti šiaip sau, ima ir užkabina visus. Savo bloge pastebėjau ir dar vieną keistą tendenciją – temos, kurios man atrodo, na jau tokios super moteriškos, net, sakyčiau, šiek tiek supermamiškos, labiausiai kažkodėl užkabina vyrus. 😀
  O dėl tavo populiariausių įrašų: jie tiesiog gyvenimiški ir smagiai parašyti, ypač tas apie oranžinį megztuką, kurį pastebėjau tik dabar.
  Žodžiu, smagu, kad prieš metus įsiveržei į blogosferą ir dar kartą sveikinu su sukaktimi, linkėdama, kad tokių blogo gimtadienių būtų dar ne vienas. 🙂

  1. Ačiū, bendrasukaktuvininke! 😀
   Ir man labai smagu, kad radom viena kitą, greičiausiai blogo rašymas būtų praradęs labai daug smagumo, jei ne visos tos diskusijos – ir rimtesnės, ir pakikenimai.
   Chichi, tikrai įdomiai reaguoja vyrukai į moteriškas temas. Kažin, taip yra todėl, kad netokios jos moteriškos, kaip manei, o gal todėl, kad intelektualūs vyrukai domisi ir moteriškais dalykais 🙂 Tačiau – visada smagu sulaukt skaitytojų dėmesio, kad ir kaip ten būtų.
   O aš lauksiu tavo jubiliejinio straipsnelio!

 12. Sveikinimai metukų proga 😉 Linkėjimai augti ir klestėti. Tobulėjimui ribų nėra gi :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.