The Wayward Pines

Mėgstamiausių serialų dešimtukas

Wayward Pines – nauja mistinė drama. Mane įtraukė nuo pat pirmų serijų, savotiškai paslaptingas, neaišku kas ir kodėl, klausimų kyla daugiau nei atsakymų. Po kurio laiko paslaptingumo sumažėjo, bet spėjau apsiprasti su istorija ir veikėjais, kurie kai kuriais atvejais pasirodė esą kitokie, nei atrodė iš pradžių. Kai kas lygina šį serialą su Twin Peaks – gal pradžioje ta paslaptinga atmosfera kiek ir primena D. Lynch‘o šedevrą, bet daugiau bendro tikėtis neverta. Tiesiog geras serialas mėgstantiems mistiką.

The Wayward Pines
The Wayward Pines

Game of Thrones – taip taip, aš irgi su mainstream‘u. Nesu mačiusi kito serialo, su tiek ir taip stipriai išvystytų personažų, vietovių, istorijų. Pirmi sezonai daugumai atrodo stipriausi ir aš su jais sutinku – nu bet vis tiek šis serialas ir gražus, ir intriguojantis, ir nenuspėjamas.

Game of Thrones
Game of Thrones

The Americans  – serialas apie sovietų šnipų porą, gyvenančią JAV šaltojo karo metais. Jei šnipai jums asocijuojasi su Džeimsu Bondu – tai čia visai kitokia istorija. Pamatysit, žinoma, ir kaip vykdomos pavojingos užduotys, kaip viskas organizuojama, bet šiaip šis serialas labiau apie psichologinę pusę: kokia slaptojo agento kasdienybė, ką jis išgyvena, su kuo turi susitaikyti ir ką prarasti. Viena vertus tai dviejų priešiškų valstybių karas, tačiau į jį nuolat įsivelia ir kitos šalys, o sprendžiant konfliktą kartais padedama kažkam ne todėl, kad iš tiesų palaikoma jo pozicija, bet siekiant pakenkti pagrindiniam savo priešininkui. Kaip tame posakyje: „mano priešo priešas – mano draugas.

The Americans
The Americans

Elementary. Nors abu serialai apie Šerloką Holmsą geri ir sunkiai palyginami, rinkčiausi šį. Man artimesnis šis Šerlokas, ši Watson ir šie juokeliai.

Elementary
Elementary

The Walking Dead – šiaip nesu zombių gerbėja, bet po to kai sužaidžiau ir įsimylėjau The Last of Us – norėjosi kažko panašaus. Man šiame seriale įdomiausia dalis išgyvenimas: su draugu nuolat aptarinėjame ką darytumėm kitaip, kokias strategijas rinktumėmės, kaip įsirengtumėme stovyklą, kokie būtų prioritetai, kokie ginklai atrodo geriausi ir t.t.

The Walking Dead
The Walking Dead

Continuum – kelionės laiku osom! Negaliu kaip mane veža, ypač kai viskas taip susisuka ir susipainioja, kad paradoksas ant paradokso ir dar paradoksalesnio, eina sau, eina sau! 😀

Continuum
Continuum

Falling skiesThe Walking Dead kolega, tik šiame post-apokaliptiniame pasaulyje kova vyksta ne su zombiais, o su ateiviais. Apie šį serialą jau rašiau.

Falling Skies
Falling Skies

Under the Dome – dar vienas mistinis serialas. Žiūri ir neaišku – kas čia atsitiko, kodėl taip atsitiko? Ar čia ateiviai? Ar slaptas mokslinis eksperimentas? O gal čia visi šiaip užhipnotizuoti, paveikti narkotikų ar sapnuoja?

Under the Dome
Under the Dome

Čia paminėsiu tris serialus – visi nerealūs, negaliu išskirti vieno. Apie karą: Band of Brothers, The Pacific ir Generation War. Visi trys – mini serialai, pirmus du sudaro po 10 epizodų, trečią – 3.

Band of Brothers
Band of Brothers

Pažvengimui: Shameless – nu čia tai šeimynėlė, tiesiog rinktiniai tipažai. The Big Bang Theory – tiesa šis po kurio laiko atsibodo, jaučiu nemačiau paskutinio sezono.

O ką žiūri tu? 🙂

Įrašo “Mėgstamiausių serialų dešimtukas” komenatarų: 19

  1. Šitų dar nežiūrėjau. Niekaip neprieinu iki Breaking Bad kažkaip – gal tema netraukia, ar ką. Žinau, kad visas pasaulis kraustosi dėl jo iš proto 🙂
   Dėkui už papildymą 🙂

 1. Mano sąrašas:

  Žiūrimi / Peržiūrėjau / Patiko: Suits, How I Met Your Mother, Shameless US, The Vampire Diaries, Touch, Misfits, Chuck, Under the Dome, Jericho, Breaking Bad, Dexter, Homeland, Hannibal, True Blood, The Tomorrow People, Six Feet Under, 2 Broke Girls, Helix, Inteligence, Sherlock, The 100, Silicon Valley, Orphan Black, Fargo, Deadbeat, Orange Is The New Black, The Strain, Rush, Satisfaction, Nip/Tuck, The Flash, Fringe, Parks and Recreation, The Office, Forever, Smallville, The Last Man On Earth, Daredevil, Sense8

  Gal bus žiūrimi: 12 Monkeys

  Drop’inti / Nepatiko / Nesupratau: The Walking Dead, The Big Bang Theory, Supernatural,
  The IT Crowd, Psych, White Collar, Switched at Birth, Californication, Castle, Arrow, Pretty Little Liars, Warehouse 13, The Secret Circle, Falling Skies, V, Revolution, Skins UK, Castle, Defiance, Burn Notice, The Following, Continuum

  1. Ačiū už galingą sąrašą. Bet kaip įdomu – man kaip tik, The Big Bang Theory buvo smagus, o How I Met Your Mother atsibodo. Gal todėl, kad pirmą pažiūrėjau TBBT. O gal tiesiog skoniai skiriasi 🙂 Anyway – dar kartą ačiū, radau daug visai negirdėtų, reiks pasidomėti kai baigsis dabar žiūrimi.

 2. Mano Top:
  1. The Walking Dead
  2. The Big Bang Theory
  3. Friends
  4. IT Crowd
  5. How I met Your Mother
  6. Futurama
  7. The Simpsons
  8. The Office
  9. Malcolm In the Middle
  10. Neišmastau dabar 😐

  1. Labas 🙂 Sudėtinga iš geriausių išsirinkt geriausius, bet jaučiu būtų taip:
   1. Game of Thrones
   2. The Americans
   3. The Walking Dead

 3. Breaking Bad pabaiga gaidys. Laukia bl kito sezono, kurio nebuvo : D
  O true detective 2 serijas perziurejau ir suspoilino viska. Is 2 seriju galiu pasakyti, kad geras

 4. O kur mano komentaras? 🙂
  Beje, True detective: pirmas sezonas geras, antro 2 serijų neprisiverčiau peržiūrėt.
  Ir dar, visai patiko Sons of Anarchy.

  1. Anti spam plugin’as vis sudurniuoja karts nuo karto, numeta normalius komentarus į šiukšlyną.

   Dėkui už nuomonę, reiks pabandyt matyt True Detective 🙂 Jau ne pirmą kartą girdžiu, kad tik pirmas sezonas geras. 🙂

   Dar Vikings neblogas, nepaminėjau šitame top’e.

 5. Pasiūlysiu savo geriausius serialus pagal žanrus:
  Graceland – trileris apie spec. agents. Labai geras siužetas.
  Kam patinka westernai – Deadwood ir Justified
  Black books ir Black mirror – britų juodo humoro ir fantastikos serialai. Labai geri.
  Juodas humoras – Quickdraw ir The last man on Earth
  Fantastika: Fringe – X-files panašumų tuintis serialas, Lost room (3 dalių)
  Istoriniai: Davinci deamons, Marco polo, Tudors, Rome
  Once upon a time ir Grimm – apie pasakas, pradžioje buvo liuks, paskui tą patį per ta patį trint pradėjo.
  Apie mafiją – Peaky blinders, Boardwalk empire, Mob city.
  Magija – Constantine, Jonathan Strange & Mr Norrell
  Daktaro hauso ir ER atitikmuo – Monday mornings
  Karinis – Galippoli

  Daugelis jau aukšiau išvardinti:
  TOP 10:
  Band of brothers
  Walking dead
  G.O.T.
  Deadwood
  Doctor house
  Fringe
  Graceland
  Justified
  Black books
  Tudors

  Ačiū už wayward pines. Čiupsim 🙂

  1. Ooo, ačiū už išsamų sąrašą! Atrodo turėsiu ką žiūrėti ilgais žiemos vakarais 🙂 Beje, ką tik pažiūrėjau dar vieno labai neblogo serialo pirmą sezoną – Sense8. Drama, Mystery, Sci-Fi.

 6. sense8 patiko, gal kiek pabaiga 1 sezono nuvylė, bet šiaip geras. Jei kas panašaus pasirodys fronte, pranešk 🙂

 7. Geras topas 🙂
  Man didžiausią įspūdį be Game of Thrones padarė serialas Hannibal. Osom visiškai. Gaila, kad baigėsi ir nebebus naujo sezono. Kam patinka manipuliacija, psichai ir Mads Mikkelsen labai labai rekomenduoju.
  Dabar žiūrim The Man in The high Castle. idėja super, apie tai, kas būtų, jei antrą pasaulinį karą būtų laimėję naciai. Bet… Nuobodokas. Baigsim šiandien pirmą sezoną ir daugiau nežiūrėsim. Bandžiau žiūrėti Fargo, bet kažkaip paskui pamiršau. Neblogas. Ir True detective patiko. Homeland vertas dėmesio, bet reikia prisiruošti žiūrėti. Dar gerulis yra Lilyhammer, labai juokingas ir paradoksiškas. Reikia naują sezoną žiūrėt, vaidina ir lietuviai aktoriai.

  1. Dėkui už rekomendacijas 🙂 O tiems, kam patiko The Americans galiu rekomenduoti dar vieną serialą apie šnipus šaltojo karo metais – Deutschland 83. Šįkart veiksmas vyksta Vokietijoj. Kol kas yra tik vienas sezonas.

   Dar vienas visai neblogas serialas – Person of Interest, tiems, kas mėgsta daugiau veiksmo.

 8. 11.22.63 serialas naujiena – pagal Stephen King. Pradėtas rodyti vasarį. Mintis kiek banaloka: kelionė į praeitį, bet pastatymas superinis 🙂 Rekomenduoju visiems Si-Fi, mistikos ir ne tik mėgėjams. Na o serialo pavadinimas, tai data – kuomet buvo nužudytas JFK 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.