Nerd Block dėžutės

Nerd Block – žaislai niekad nesuaugantiems geekams

Susiradau naują smagų pasilepinimo būdą. Pasilepinti juk reikia kiekvienam, ar ne? 🙂 Tai štai, jau tris mėnesius prenumeruoju Nerd Block – kolekcinių žaislų ir smulkmenų rinkinį, kurį gaunu kartą per mėnesį, ir kaskart tai būna tarsi nedidelės Kalėdos.

Nerd Block dėžutės
Nerd Block dėžutės

Dėžutėje visada randu marškinėlius ir dar 4-6 rinktinius daiktus. Viskas būna susiję su geekiškomis temomis: fantastiniai filmai, komiksų herojai, animacija, video žaidimai ir pan. Jei šie žodžiai jums rezonuoja: Star Wars, Star Trek, Batman, LOTR, Hayao Miyazaki – tikėtina, kad ne kartą apsidžiaugtumėt išpakavę dėžutę.

Nerd Block gėrybės
Nerd Block gėrybės

Čia sudėjau ir nufotografavau viską, ką radau trijose dėžėse, išskyrus marškinėlius. Man labiausiai patiko gremlinas Gizmo, Grumpy Cat’as, Thorin’o raktas nuo Ereboro (tušinukas) ir Iron Man’o puodelis. Nuotraukoje taip pat matosi: sertifikuotas kadras iš Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back juostos, Star Wars lipdukai, Elfo ausys, Tetrio užrašų knygelė, Val Kilmer’io autografas, The Dungeons & Dragons žmogeliukas, silikoninis laikrodis su vaiduokliu Boo iš Super Mario, kvailai atrodantis Robin’as iš Batmano, 3D skirtukas su Thorin’u, Star Trek ir Planet of Apes komiksas, Scatter Brainz strėlytės/žmogeliukai su labai lipniomis smegenimis. Kai kurie daiktai man nėra labai aktualūs, juos tikriausiai išdovanosiu tiems, kurie jais džiaugsis.

Tiesa, Nerd Block’as siūlo kelių rūšių temines dėžes, aš prenumeruoju Classic, bet video žaidimų fanams yra Arcade Block’as, siaubo filmų mėgėjams – Horror Block’as, bei du variantai jaunesniems geek’ams: Jr. Girls ir Jr. Boys (šiuose dviejuose nebūna marškinėlių).

Marškinėliai, Gizmo ir Grumpy Cat
Marškinėliai, Gizmo ir Grumpy Cat

Nerd Block’as kainuoja nuo $13.99 iki $19.99, plius siuntimas ~$10. Tiesa, dabar atsirado galimybė atsiskaityti PayPal’u ir prenumeruoti iškart 3, 6 ar 12 mėnesių – imant ilgesniam laikotarpiui siūlomos nuolaidos.

Youtube yra daugybė Nerd Block unboxing video, jeigu dvejojate. Aš vis dar negavau nei vienos Funko Pop figūrėlės, nors mačiau, kad anksčiau pasitaikydavo gana dažnai. Noriu!

Yra ir daugiau analogiškų dėžučių, bet pavyzdžiui Loot Crate kol kas nesiunčia į Lietuvą. Be to Nerd Block’as man ir šiaip patiko bene labiausiai, kiek žiūrėjau apžvalgų. Ir visi tie marškinėliai! Nu ar ne jėga? 😀

Įrašo “Nerd Block – žaislai niekad nesuaugantiems geekams” komenatarų: 7

 1. Kaip faina! Reiks pasidomėti 🙂 Dabar Jurgiui aktualūs superhero visokie, tai būtų fun gauti tokį

  1. Jurgiui gal labiau tiktų Jr. Boys Block’as, ten būna daugiau žaislų – mažiau į vyresnius geekus orientuotų daiktų, tad pagalvok, pažiūrinėk Youtube apžvalgas. Minusas, kad Jr. Blocke nebūna marškinėlių… Bet ir kaina šiek tiek mažesnė 🙂

   1. Nu pasižiūrėjau, tikrai, kad labai cool. Man tai batman labai tiktų, kaip suprantu Jr. ir būtų tas, nes marvel yra 🙂 Vis dar galvoju. Reikia su Vytu pašnekėt, ar leis man paišlaidauti :))) Tiesa, o kiek ten tų linksmybių būna dėžėj?

    1. Mano Nerd Block Classic’e būna marškinėliai ir dar 4-6 daiktai. Jei rimtesni – mažiau, jei smulkesni – daugiau 😀 Kaip Jr. nežinau, bet ten nebūna marškinėlių, tad tikėtina, kad daiktų bus daugiau, gal kokiais 2-3 🙂

     O temos ten būna įvairios, kartais daugiau Batman’o, kartais – IronMan’o, Super Mario ar dar ko 🙂

     Pranešk jei užsisakysi ir kokį, bus įdomu palygint ką gausim 😉

   2. Klausimas, kaip uzpildiai ta shipping laukelius? Na ta prasme, kaip reikejo uzpildyti ta adresa, miesta, sali, viskas angliskai? Nes man metinejo kalidas, kad billing country/address/city klaida rado.

  1. Taip, visai neseniai atsiuntė laišką, kad siuntimas brangsta. Gaila. Mažiausiai už ką noriu mokėti – tai už siuntimą.
   Mūsų paštas – teoriškai turėtų atnešti (čia siunta, ne siuntinys, kurio neneša į namus, kiek žinau siuntą iki tam tikro svorio nešti privalo). Realybė – gerai jei rasi lapelį pašto dėžutėje. Man yra buvę, kad net lapelio neradau (turėjau pati skambinėti, klausinėti, nes tracking’as rodo, kad lapelis įmestas, o realiai – nieko nėr).
   Jau net nekalbu apie atvejus, kai rasdavau lapuką, tipo: “buvom užėję, nieko nebuvo namie, tai palikom lapelį”, nors buvau namie – net nebando nešti, iškart meta lapukus. Mes už tai sumokam, bet kai kam vienodai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.