Privatumo politika

Kas aš esu

Sveiki, aš esu Ieva, internete geriau žinoma kaip Laimės Kūdikis ir rašau asmeninį tinklaraštį www.laimeskudikis.lt.

Susisiekti su manimi galite parašę per kontaktinę formą arba el. paštu ieva[eta]laimeskudikis.lt

Santrauka

Visa www.laimeskudikis.lt renkama asmeninė informacija yra renkama ir saugoma siekiant užtikrinti svetainės veikimą ir saugumą, analizuoti ir gerinti turinio kokybę atsižvelgiant į lankytojų elgesį, bei norint suteikti lankytojams galimybę gauti naujienas apie įrašus ir/ar komentarus svetainėje lankytojams patogiu būdu.

www.laimeskudikis.lt niekada neperduos asmeninės lankytojų informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus servisus ir svetaines išvardintas privatumo sąlygose, kurios naudojamos siekiant užtikrinti svetainės veikimą ir saugumą, analizuoti ir gerinti turinio kokybę atsižvelgiant į lankytojų elgesį, bei norint suteikti lankytojams galimybę gauti naujienas apie įrašus ir/ar komentarus svetainėje lankytojams patogiu būdu. Taip pat asmeninė lankytojų informacija gali būti perduota pareikalavus teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

www.laimeskudikis.lt lankytojai turi teisę bet kada atsisakyti užsisakytų paslaugų arba paprašyti, kad jų asmeninė informacija būtų ištrinta.

Kokią asmeninę informaciją ir kokiais tikslais renku

Komentarai

Kuomet lankytojas parašo komentarą www.laimeskudikis.lt, surenkama informacija, matoma komentaro rašymo laukeliuose. Taip pat surenkame lankytojo IP adresą bei interneto naršyklę identifikuojanti informacija, su tikslu atpažinti netinkamus komentarus (brukalus).

Anoniminė santraukos eilutė sukurta iš lankytojo elektroninio pašto adreso (hash) gali būti perduota Gravatar svetainei patikrinimui ar lankytojas naudojasi minėta paslauga. Patvirtinus lankytojo komentarą jo profilio paveikslėlis (avataras) yra viešai matomas šalia komentaro. Gravatar privatumo politika.

Prenumeratos elektroniniu paštu

Lankytojai turi galimybę užsiprenumeruoti pranešimus apie naujus įrašus ir/ar įrašų komentarus elektroniniu paštu. Tokiu atveju yra išsaugomas lankytojo elektroninis paštas ir IP adresas. Ši informacija yra ir bus naudojama tik lankytojo prenumeruotiems pranešimams pateikti.

Lankytojai gali bet kada sužinoti kokių įrašų komentarų naujienas yra užsiprenumeravę, ir keisti prenumeratos nustatymus arba atsisakyti prenumeratos sekdami šia nuoroda.

Kontaktinė forma

Kuomet lankytojas parašo per www.laimeskudikis.lt kontaktinę formą, surenkama informacija, matoma kontaktinės formos laukeliuose. Taip pat, siekiant efektyviai atpažinti ir atmesti netinkamus komentarus (brukalą) www.laimeskudikis.lt naudoja Google reCAPTCHA paslaugą.

Slapukai / Cookies

Lankytojui rašant komentarą www.laimeskudikis.lt yra galimybė pažymėti, jog svetainė atsimintų vartotojo vardą, el. pašto adresą ir lankytojo nurodytą svetainę slapukuose. Tai yra sukurta lankytojų patogumui, kad nereikėtų suvedinėti savo duomenų iš naujo kaskart, rašant naują komentarą. Šie slapukai galioja vienerius metus.

Taip pat www.laimeskudikis.lt naudoja Google Analytics, kurie taip pat įrašo slapukus, plačiau apie juos galite paskaityti žemiau esančioje skiltyje Google Analytics.

Įterptas turinys (embedded content) iš kitų svetainių

Įrašuose www.laimeskudikis.lt gali pasitaikyti įterpto iš kitų svetainių turinio (video klipai, paveikslėliai, įrašai ir t.t. iš tokių svetainių kaip youtube.com, twitter.com ir pan. ) Įterptas iš kitų svetainių turinys reiškia, jog galioja tų svetainių privatumo sąlygos ir nustatymai, kokie galioja lankantis minėtose svetainėse. Galimai tos svetainės renka informaciją apie lankytoją, naudoja slapukus, įterpia trečiųjų šalių stebėjimą ir stebi lankytojo sąveiką su jų turiniu, įskaitant stebėjimą ar lankytojas turi paskyrą ir ar yra prisijungęs originalioje svetainėje.

Kiek laiko jūsų informacija saugoma

Kuomet lankytojas parašo komentarą www.laimeskudikis.lt, komentaras ir jo metaduomenys yra išsaugomi, ir bus saugomi neapibrėžtą laiką (pavyzdžiui, kol veikia šis tinklaraštis). Tie duomenys yra naudojami tam, kad lankytojai būtų atpažįstami, ir jų vėlesni komentarai būtų patvirtinami automatiškai, užuot laukus rankinio moderavimo eilėje.

Elektroninio pašto prenumeratos duomenų saugojimo trukmė

Lankytojui užsiprenumeravus pranešimus apie naujus tinklaraščio įrašus ir/ar naujus įrašų komentarus, surinkta informacija (lankytojo elektroninis paštas ir IP adresas) saugoma tol, kol lankytojas nenutraukia prenumeratos, nepaprašo, kad jo asmeninė informacija būtų ištrinta, arba kol egzistuoja šis tinklaraštis.

Google Analytics kaupiama informacija

www.laimeskudikis.lt tinklaraščio kokybės užtikrinimui bei lankomumo analizei naudoja Google Analytics. Google Analytics naudoja slapukus ir renka anoniminius svetainės lankomumo duomenis. Šios tarnybos pateikiama svetainės lankomumo statistika padeda suprasti kaip svetainė yra naudojama.

Google privatumo politika.

Kaip Google naudoja slapukus.

Keisti savo Google paskyros nustatymus ir įrankius, kurie padeda apsaugoti duomenis ir užtikrinti privatumą galite sekdami šia nuoroda.

Jūsų teisės į asmeninius duomenis

Jeigu lankytojas yra parašęs komentarų www.laimeskudikis.lt ir/ar yra užsisakęs pranešimus apie naujienas elektroniniu paštu, lankytojas gali pateikti prašymą gauti informaciją apie www.laimeskudikis.lt saugomus asmeninius duomenis.

Taip pat lankytojas gali pateikti prašymą, kad būtų ištrinta visa saugoma asmeninė informacija, išskyrus informaciją kurią www.laimeskudikis.lt saugo dėl administravimo, teisinių ar saugumo priežasčių.

Plačiau apie asmeninius duomenis ir teises galite perskaityti sekdami šia nuoroda.

Kaip užtikriname asmens duomenų saugumą

  • Reguliariai atnaujiname www.laimeskudikis.lt naudojamą WordPress sistemą, bei įskiepius.
  • Svetainėje įdiegtas saugaus prisijungimo protokolas HTTPS (visa perduodama informacija tarp lankytojo kompiuterio ir serverio yra šifruojama.)
  • Naudojame apsaugos nuo įsilaužimo įskiepius.
  • Svetainė talpinama www.serveriai.lt serveriuose. Plačiau apie šių serverių saugumą galite paskaityti sekdami šia nuoroda.

Ši privatumo politika gali būti papildoma ar atnaujinama, atsižvelgiant į galiojančius įstatymus.