Užteks dirbt, varom žaist! Žaidimai dizaineriams

Kol laukiam komentarų iš užsakovo, galima smagiai praleist laiką, sužaidžiant kokį, profesinius įgūdžius lavinantį, ar šiaip smagų žaidimuką. 🙂 Šiandien vieną tokį, pavadintą Kern Type, skirtą pasitikrinti, ir padidinti savo įgūdžius ne kur kitur, o kerninge, radau. Ir, pasirodo, tų žaidimų dizaineriams yra gerokai daugiau! YAY!

Žaidimai dizaineriams
Žaidimai dizaineriams

Taigi, dar vienas kompiuterinis žaidimukas – specialiai web dizaineriams, kolegoms techniniams dizaineriams, gal ir web programuotojai susigundytų. 🙂 What The Hex.

Dar vienas rimtas iššūkis – šriftų šaudymo žaidimukas. Jei teisingai supratau – reikia išžudyt visus prastos reputacijos (liaudiškai tariant – „lievus“) šriftus. Ot ir netiesą parašiau, reikia šaudyt tai, ką liepia (arba nenušaut to, ko neleidžia) baneriukas žaidimo viduje. Dizaineriai aktyviai varžosi dėl vietų topuose, (kaip manot, ar jie dar ir dirba?). 😀

Naujosios Zelandijos Media dizaino mokykla sukūrė savo žaidimėlį Real or Render, kuriame kaip jau supratot – reikia atskirti tikras fotografijas nuo 3D grafikos.

App Store radau dar vieną smagų žaidimą iPhone’ui – Coloroll. Pilna versija kainuoja 0,99$, bet yra ir nemokamas (lite) variantas. Visai įtraukiantis spalvų maišymo žaidimukas – išbandykit!

Kai atsibos sėdėt prie kompiuterio – yra „gyvas“ kortelių žaidimas The Quick Brown Fox Jumps over the Lazy Dog, kurį galima žaist su draugais, ir kurio prašyyyysiu Kalėdų senelio. 😀 O Kalėdos jau visai greitai!

Dar yra toks stalo žaidimas, pavadinimu The Logo Board Game. Tiesa ar jis tikrai tinkamas grafikos dizaineriams nesu įsitikinusi, mat rašoma, kad tinka vaikams nuo 12 metų – bet gal čia kalba eina apie talentingus būsimuosius dizainerius? 🙂

Na ir pabaigai – žaidimo dizaineriams konceptas, sukurtas dizainerių, apie buvimą dizaineriu – The Pitch. Gaila, kad kol kas tik konceptas, atrodo labai intriguojančiai, ar ne?

Užteks dirbt, varom žaist!

P.S. būtinai prisipažinkit kokių dar žaidimų dizaineriams žinot, jei žinot! 🙂

Įrašo “Užteks dirbt, varom žaist! Žaidimai dizaineriams” komenatarų: 5

  1. frogsign – atsargiai, kai kurie gana addictive 😀

    Igor – oo, geras čia! Dėkui! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pranešti apie naujus komentarus el.paštu. Galite užsisakyti ir nekomentuodamas.